У нас немає запасної планети Земля, рівно як і запасного життя, щоб прожити його красивіше, якісніше і усвідомленіше. Ми пропонуємо дієвий спосіб почати вже зараз піклуватися про навколишнє середовище і свій модний імідж – розумне споживання і етичний шопінг.

Хто ми

Наша команда – натхненні любов'ю до своєї планети і естетикою люксової моди творці ресейл-платформи The ORIGINALS. Ми допомагаємо «оздоровлювати» ваш гардероб: продавати і купувати речі, сумки та аксесуари люкс і преміум-класу, відзеркалюючі вишуканий і неповторний стиль своїх володарів.

Преса про нас

Наші цінності

Нами керує бажання зробити якісні брендові речі доступнішими всім власникам гарного смаку, тонкого модного чуття і усвідомленого відношення до екології. Ми сильно віримо, що fashion resale – це геніальний спосіб зниження навантаження на планету і можливість поповнювати свій гардероб першокласними виробами.

Для покупців

Наша ціль – зробити шопінг у нас максимально безпечним і приємним. Тому ми надаємо:

  1. детальну консультацію по всім питанням купівлі і продажу;
  2. безкоштовну доставку замовлення прямо до дверей;
  3. можливість повернення речі напряму кур'єру чи напротязі 7 днів з моменту купівлі;
  4. виїздну примірку додому (для мешканців Києва).

Купуючи у нас будь-який брендовий одяг, взуття чи аксесуар, ви гарантовано отримуєте оригінальний виріб.

Для продавців

Ми цінуємо ваш час, тому всі клопоти по продажу ваших речей беремо на себе. Все, що треба зробити, – це заповнити заявку на сайті. Наступні процеси виконує команда спеціалістів The ORIGINALS.

Детально дізнатися, як здати свої речі, можна за посиланням.

Засновники

Костянтин Костур
Ольга Кедик

Гарантія оригінальності

Команда бренд-экспертів The ORIGINALS проводить ретельну оцінку оригінальності кожного товару, перш ніж він виставляєтся на продаж. Для цього використовуються:

  1. багатий досвід і знання наших спеціалістів;
  2. інноваційні технології (прилад Entrupy);
  3. додаткова зовнішня експертиза для ексклюзивних і «високоризикових» товарів.

З детальною інформацією про використовувані нами способи автентифікації можна ознайомитися за посиланням.

Екологічність

Ми сильно віримо, що fashion resale – це геніальний спосіб зниження навантаження на екологію і можливість поповнювати свій гардероб першокласними виробами. Стійка мода і усвідомлене споживання стали не просто трендом, а цілою філософією, способом життя, котрі лежать в основі нашої діяльності.

Якщо ви вирішили слідувати прикладу Кайлі Дженнер, Джонні Деппа і Кейт Мосс і почати «оздоровлення» свого гардеробу, то наша ресейл-платформа надає для цього максимально комфортні умови.