Доставка по всьому світу 🌏
 

Доставка по Україні

Після оформлення замовлення:
 1. На вказаний номер телефону і адресу електронної пошти ви отримаєте повідомлення про те, що ми отримали ваше замовлення та воно вже передане в обробку.
  Замовлення, оформлені до 15:00, відправляються в цей же день. Замовлення, оформлені післе 15:00, будуть відправлені на наступний день.
 2. Наш менеджер перевірить наявність товару і зв'яжеться з вами для уточнення всіх деталей.
 3. Доставка нашим курʼєром по Київу доступна для замовлень вартістю понад 4000грн
 4. Доставка замовлень від 5 тис. грн по Україні – безкоштовна. Доставка замовлень до 5 тис. грн - 99 грн.

Міжнародна доставка

 1. Міжнародна доставка замовлень понад 400 EUR – безкоштовна. Вартість доставки замовлень до 400 EUR по Європі - 20 EUR.
 2. Міжнародна відправка відбувається тільки після повної оплати. 
Спосіб доставки:
courier delivery
Кур'єрська доставка по Київу Ви можете приміряти речі з вашого замовлення в момент доставки і оплатити тільки ті товари, які вам підійшли.
nova poshta delivery
Нова пошта (кур'єрська доставка) За допомогою наших партнерів - «Нова пошта», ви можете скористатися кур'єрською доставкою до дверей по всій Україні.
nova poshta delivery
Нова пошта (відділення) За допомогою наших партнерів - «Нова пошта», ви можете отримати товар навіть в самих віддалених куточках України.
international delivery
Міжнародна доставка Ви можете оформити ваше замовлення за допомогою наших міжнародних партнерів - UPS або DHL в будь-яку країну світу, окрім росії, білорусі, еритреї, кндр, сирії, індії.

Способи оплати

Ви можете оплатити замовлення будь-яким з цих способів:
 1. Готівкою кур'єру. У вас є можливість розрахуватися з кур'єром готівкою в момент отримання замовлення. Щоб процес був максимально комфортним і для вас, і для кур'єра, рекомендуємо заздалегіть підготувати потрібну суму.
 2. Платіжними картами Visa і MasterCard через систему Fondy. Власники карт Visa і MasterCard можуть повністю оплатити замовлення в момент його оформлення. Даний варіант оплати дозволить зекономити час при отриманні посилки. При зустрічі з кур'єром чи менеджерами поштового відділення вам треба буде просто забрати замовлення, попередньо надавши документ, підтверджуючий особистість отримувача.
 3. За допомогою Apple Pay і Google Pay.
 4. Післяплата Новою Поштою. При отриманні посилки у відділенні чи кур'єрською доставкою Нової Пошти ви можете розрахуватися готівкою або карткою, коли замовлення уже приїде до вас.

Повернення

Якщо по якійсь причині вам не підійшла річ, ви можете оформити повернення наступним чином:
 • У разі кур'єрської доставки по Київу у вас є можливість приміряти речі у себе вдома і відразу повернути будь-яку річ, поки вас буде очікувати кур'єр.
 • Ви можете оформити повернення протягом 3 днів з моменту покупки товару, заповнивши форму на нашому сайті. В одну форму можно оформити повернення на 1 товар. Додаткова інформація буде надіслана на вказаний у формі повернення e-mal. Відправлення відбувається за рахунок покупця згідно з тарифами Нової Пошти. 
Просимо звернути увагу, що товар ми приймаємо в його початковому вигляді, без нових пошкоджень і з прикріпленою біркою The Originals. Брендована коробка вважається частиною комплекту. Якщо вона пошкодиться при транспортуванні, ми не зможемо прийняти повернення. Пильники, чохли та інші аксесуари з комплекту також потрібно повернути разом з річчю. Будь-ласка, потурбуйтесь про те, щоб на підошві і взуттєвій коробці не залишилось слідів після примірки взуття. НЕ підлягають поверненню:
 • товари фінального розпродажу, які мають знижку -40% і більше;
 • нижня білизна, боді, корсети, купальні костюми;
 • ювелірні вироби;
 • панчішно-шкарпетні вироби;
 • рукавички та варіжки.

  *інформація окремо представлена в кажній картці такого товару.
Повернення грошових коштів Якщо товар, що повертається, був оплачений online на сайті, повернення відбувається на ту картку, з якої була оплата. Якщо товар оплачений при отриманні готівкою, повернення відбувається на ту картку, яка вказана в заявці на повернення. Терміни зарахування грошових коштів на рохрахунковий рахунок отримувача залежать від внутрішнього регламенту банка-отримувача і складають, як правило, до 7 банківських днів.

Примірка

Примірка може бути реалізована:
 • При кур'єрській доставці службою The Originals по Київу. У вас є можливість приміряти речі у себе вдома і відразу повернути будь-яку річ, поки вас буде очікувати кур'єр.