Доставка по всьому світу 🌏
 
Прикраси
От
До

Аксесуари

Показано з 1 по 50 із 1656 (34 сторінок)

Як аксесуари стали собою

Якщо трохи копнути в історію, то відразу стає очевидно, що модні аксесуари спочатку виконували суто утилітарну функцію. Ремені, які беруть свій початок від поясів, підтримували одяг, рукавички та шарфи з хустками захищали від холоду, як і головні убори, які до того ж могли захистити й від сонця, а гаманці були просто мішечками для зберігання монет.

Але поступово люди дійшли того, що ми зараз маємо: ті ж ремені, рукавички, пояси, окуляри, хустки та інше перетворилися на стильні аксесуари, без яких обходиться рідкісна модниця чи модник. Та й стилісти практично завжди радять доповнювати образ будь-якими аксесуарами, оскільки вони часто є тим компонентом, який «пов'язує» одяг в єдиний ансамбль.

Жіночі аксесуари від модних брендів — необхідність для модниці або просто грамотний маркетинг?

Однозначно відповісти це питання складно. Адже можна придбати аксесуари у звичайному магазині, та й не за великі гроші, і до того ж вони добре впишуться у ваш образ. Але дівчата, які звикли до речей від модних брендів, часто й аксесуари купують від цього дизайнера, хоча саме їх він і не піарить. Так що тут швидше спрацьовує любов до бренду, ніж маркетинг.

До того ж, якщо дизайнер випускає колекцію одягу, то й аксесуари будуть їй до пари. І вам не доведеться вигадувати, що з чим можна скомбінувати. Тому брендові аксесуари — це ще й економія часу на складання гардеробу. Та і якість, звичайно ж, на рівні.

Де придбати брендові аксесуари?

Якщо у вас обмежений бюджет, але ремінь Hermes, окуляри Gucci, шарф Emilio Pucci, рукавички Dolce & Gabbana мати у своєму гардеробі хочеться, то на виручку прийдуть комісійні магазини брендових речей. Одним із них є The Originals.

Ми працюємо лише з аксесуарами люкс-сегменту, тому ви можете бути впевнені, що якість за помірні гроші це можливо.
Звідки ми беремо речі? Все просто: нам їх віддають на продаж селебрітіс та просто заможні дівчата, які змінюють свій гардероб дуже часто. До того ж тренд на усвідомлене споживання все більше закликає: якщо річ у хорошому стані, її можна здати на повторний продаж і порадувати ще одну нову власницю.

Процес відбору речей складається з наступних етапів:

  • ми перевіряємо річ на справжність;
  • потім оцінюємо стан (нова, в ідеальному, дуже хорошому, хорошому і задовільному стані);
  • робимо деталізовані фото;
  • описуємо товар та виставляємо його у продаж.

Тому, якщо ви не лише хочете купити брендові речі недорого, але у вас ще є свої, які ви хотіли б продати, — звертайтеся до нас. І ми допоможемо здійснити ще одну чиюсь мрію про володіння справжнім скарбом від іменитого дизайнера.