Доставка по всьому світу 🌏
 
От
До

Одяг

Показано з 1 по 50 із 9574 (192 сторінок)

Брендовий жіночий одяг — показник статусу

Одяг — це не лише захист від погодних умов, а й спосіб самовираження. Для багатьох брендовий одяг — показник статусності та успіху. Люди намагаються стежити за показами іменитих дизайнерів та купують речі, які пропонує улюблений люксовий бренд, утридорога. Не можна сказати, що ціна там лише за ім'я дизайнера. Люксовий одяг, крім свого імені, вирізняється ще й гарною якістю. Такі речі можна носити роками, і вони не втратять свого вигляду від перших двох прань.

Чи існує дешевий брендовий одяг?

Чи можна купити річ від іменитого будинку моди, не віддавши місячну зарплату? І якщо так, то де купувати брендовий одяг дешево? На ці запитання ми дамо відповіді далі.

Зараз весь світ прагне раціонального усвідомленого споживання. І одягу це теж стосується. Якісь компанії забирають речі на перероблення, а якісь спалюють те, що не продалося. Така, мовляв, у них є політика. На щастя, звичайні модниці мають можливість придбати брендові речі, а якщо з якихось причин вони перестали бути потрібними господині, просто здати в комісійний магазин брендового одягу. Саме таким магазином ми і є.

У нас ви можете купити люксовий одяг, який все ще цінний, але більше не використовується його власницями. Це можуть бути речі із сучасних колекцій та вінтаж. За невеликі гроші можна придбати справжні речі з колекцій минулого сезону або ті, що вдягалися лише на один захід.

Чи шукаєте ви сукню Dior, куртку Balmain чи дизайнерські джинси — все можна знайти тут. Всі наші товари проходять ретельний відбір, який охоплює перевірку справжності професійним стилістом та оцінку стану (нова, хороша, ідеальна тощо). Модні сукні, спідниці, пальта та інше — це лише частина того, що можна придбати з доставленням додому. Серед брендів представлені:

Також, якщо у вас є люксовий одяг, ви можете продати його на нашому сайті. Все, що потрібно, — це заповнити форму.

The Originals — це модний шопінг 24/7. А ще ми маємо спільноту, в якій можна спілкуватися, обмінюватися модними луками та навіть залишати заявки на брендові речі.

Магазин брендової комісійки — це модно та вигідно. Де ще можна купити сукню від Сен-Лорана зі знижкою 40–70%? Лише там, де трепетно ​​ставляться до моди та до своїх клієнтів. І якщо ви читаєте цей текст, то потрапили на адресу.

Приємних покупок!