Ціна $
Від 17 грн
До 616 грн

Сорочки та блузи

Показано з 1 по 50 із 321 (7 сторінок)

Трохи з історії сорочок

За час свого існування такий предмет гардеробу, як сорочка, зазнав багато змін: змінювалися фасони, стиль, тканини, пошиття.

Перші предки людей згодом зрозуміли, що шкіри тварин не завжди зручні як одяг. Деякі джерела стверджують, що прототип першої сорочки з'явився близько 5 тис. років тому у стародавніх єгиптян.

Колись сорочка була предметом спідньої білизни лише у чоловіків. У неї не було ні коміра, ні манжет, а лише спеціальний проріз і шов, що затягувався. Поступово сорочка вийшла «з підпілля». І вже в епоху Відродження стала модним елементом спідньої білизни, частину якої обов'язково треба було виставити напоказ. Найчастіше це були пишні рукави.

Наприкінці 18 століття англійська мода задає свій тон у сорочках: вони стають більш лаконічними та ідеально поєднуються з фраками. А американці вперше запровадили стандартизацію розмірів.

Як вибрати сорочку

Тут чек-лист теж стандартний:

  • Тканина.
  • Фасон.
  • Колір.
  • Якість.

Тканина може бути натуральною та штучною. Якщо ви вирішили купити сорочку зі штучної тканини, то зверніть увагу на віскозу та ацетатний шовк. Щоправда, і в них є свої недоліки: віскоза сильно мнеться, а ацетат електризується і погано вбирає вологу.

Фасонів сьогодні багато. Найкраще придбати відразу кілька сорочок: більш строгого фасону, який виручить в офіційних ситуаціях, і більш розслабленого, який буде родзинкою вашого гардеробу. Довга сорочка створить розслаблений образ, а коротка сорочка може підкреслити переваги фігури, навіть якщо вона сама розміру оверсайз.

Колір вибирайте лише на свій смак. Щороку вибирається якийсь колір та призначається модним. Якщо ви вважаєте, що він вам не пасує, придивіться до відтінків цього кольору. Цілком можливо, що серед них ви знайдете свій. Славнозвісна біла сорочка має бути в гардеробі кожної жінки. Навіть якщо ви байкерша, яка ніколи не працювала в офісі, біла сорочка вільного крою лише наголосить на свободі вашої натури.

Якість — головний критерій вибору сорочки та блузи. Від того, наскільки зносостійка тканина та оброблені шви, залежить кількість прань, які переживе ваша сорочка або блузка.

Де купити сорочку, яка послужить не один сезон

Якщо ви вирішили придбати річ не один сезон, зверніть увагу на брендові сорочки. Відомі бренди дорожать своєю репутацією та випускають якісну продукцію.

Якщо вас лякає ціна на брендові речі, зверніть увагу на комісійні магазини дизайнерського одягу. У таких магазинах можна знайти брендові товари за доступними цінами.

Одним із таких магазинів ми і є. Відомі люди та й просто міські модниці, у яких гардероб ломиться від речей, здають свій одяг нам на продаж. Не варто турбуватися, що вона ношена. Ці речі проходять скрупульозну оцінку на справжність та зовнішній вигляд. Тож купити брендову блузку чи сорочку та не витратити на це багато грошей — цілком реально. Перевірте самі:).