Доставка по всьому світу 🌏
 
От
До

Спідниці

Показано з 1 по 50 із 789 (16 сторінок)

Трохи з історії спідниць

Сьогодні спідниця — це звичний предмет гардеробу. Але так не завжди. Якщо заглянути в історію, то можна побачити, що походження спідниці зобов'язані тунікам. Арабське слово «джубба» означало саме туніку без рукавів.

Перші спідниці, якщо їх можна назвати, з'явилися в Іспанії в шістнадцятому столітті. Тоді це був не шматок тканини, а ціла споруда з обручів, набитих кінським волоссям та обтягнутих шарами тканини.

І аж до початку 20 століття спідниці залишалися громіздкими. Поступово мода відійшла від каркасів, але жінки все одно одягали по кілька спідниць відразу, що не сприяло звичному нам сьогодні мінімалізму.

Спідниці на всі випадки життя

Сьогодні мода дає змогу купити спідницю на усі випадки життя. Це може бути як коротка мініспідниця, довга спідниця, яку називають максіспідниця, так і спідниця універсальної середньої довжини — міді, яка починається від коліна і може доходити до середини стегна.

Вибираючи довжину спідниці, варто орієнтуватись на те, куди ви збираєтеся її носити. Довгі спідниці з легких тканин відмінно підійдуть для літньої прогулянки берегом моря, мініспідниця в поєднанні із взуттям на шпильці будуть доречні на вечірці, а в поєднанні з еспадрильями — на пляжі та навіть у місті спідниці міді універсальні в будь-якому випадку. Найчастіше ділові спідниці бувають саме такої довжини.
Відома всім спідниця олівець найчастіше закриває коліна та доходить до литок.

Окремо варто виділити шкіряні спідниці. Шкіряна спідниця раніше вважалася епатажною та навіть вульгарною. Але сьогодні мода та уявлення про неї змінюються. Тепер шкіряна спідниця — не обов'язково міні. Це може бути та спідниця-олівець, і спідниця-годе, і навіть максіспідниця. Скомбінувавши шкіряну спідницю з кашеміровою водолазкою і замшевими човниками, ви маєте шанс уславитися елегантною дівчиною.

Джинсова спідниця сьогодні теж змагається зі своїми «сестрами» по всіх напрямках. Залежно від довжини та фасону, джинсову спідницю можна одягнути як на вечірку, так і в офіс з не дуже жорстким дрес-кодом.

Спідниці від модних дизайнерів

Сьогодні всі модні будинки шиють жіночі спідниці. Вартість деяких сягає 4–5 тис. євро (наприклад, шкіряні спідниці Saint Laurent або вечірні спідниці Isabel Sanchis).

Тому, якщо ви хочете купити спідницю від модного дизайнера не за всі гроші світу, зверніть увагу на брендовий секонд-хенд. Ні, ми не закликаємо бігти в магазин і ритися в купі одягу. Достатньо зайти на сайт The Originals і вибрати річ, що сподобалася. Ми продаємо брендові речі, які одягалися 1–2 рази та скидаються практично новими. Кожна річ проходить 2 етапи оцінки: аутентифікація та оцінка стану. До того ж ми робимо фото товару та деталізовані описи пошкоджень, якщо такі є.

Якщо ж у вас є брендові спідниці, які ви хочете продати, також можете звернутися до нас.