Доставка по всьому світу 🌏
 
От
До

Сумки

Показано з 1 по 50 із 2261 (46 сторінок)

Брендові жіночі сумки — мода поза часом

Сумки від відомих брендів — це ще один must have у гардеробі справжніх модниць. Дівчата згодні місяцями чекати у черзі, щоб отримати сумку Birkin або Kelly, які шиються вручну. А ексклюзивні екземпляри інших брендів розкуповують взагалі за лічені години. То чому ж зобов'язані такою популярністю дизайнерські сумки?

Якщо говорити про тих же Келлі та Біркін, то вони зобов'язані своєю популярністю Грейс Келлі та Джейн Біркін, а також маркетингової стратегії бренда та складності отримання крокодилячої шкіри без жодної подряпини. А двоколірні сумки цих моделей взагалі випускаються лімітовано. Цікавий факт: деякі покупці за час очікування подібних сумок забувають, що їх замовляли.

Саме дві ці сумки вже стали непорушною класикою, як і стьобана сумка Chanel. Тому якщо вам пощастить купити таку сумку, то служити вона вам буде не один рік, не виходячи з моди.

Що ж до більш демократичних брендів (той самий Michael Kors, Furla чи Prada), то вони часто оновлюють свої лінії. І тут шансів купити сумку більше. До того ж знайти недорогі брендові сумки можна в комісійних магазинах.

Полювання за сумкою

Що ж робити модницям, які хочуть купити брендову сумку, але, чи то через ціну, чи то через ексклюзивність виробу, така річ їм недоступна?

У такому разі на допомогу прийдуть спеціалізовані магазини, які продають оригінальні сумки за системою resale. Зараз набирає популярності рух за свідоме споживання. І шукати речі у комісійках уже не соромно, а навпаки — модно. До того ж, якщо ви потрапили на сайт The Originals, то ми можемо запевнити вас, що це зовсім не схоже на похід у звичні магазини секонду. Нашими відзнаками є:

  • Тільки сумки люкс-сегмента.
  • Сувора автентифікація та оцінка стану сумки.
  • Деталізовані фото та опис товару.

Загалом, ми не відрізняємося від інтернет-магазинів нових брендових сумок практично нічим: ви спокійно вибираєте модель, що вам сподобалася, робите замовлення та отримуєте вашу сумку Prada (або будь-яку іншу) в зручному для вас місці. У нас представлені:

Якщо ж ви є власницею дизайнерської сумки, яка трохи набридла і хотілося б поміняти її на якусь іншу, можете продати свою сумочку через наш сайт, заповнивши форму здачі речей.