Доставка по всьому світу 🌏
 

ПРОДАВЦЮ

Залишіть заявку за посиланням. Ми зв'яжемося з вами, щоб організувати передачу речей найзручнішим для вас способом: за участю нашого кур'єра або кур'єра Нової Пошти.

Наша стратегія ціноутворення є динамічною і залежить від багатьох факторів, таких як:

- актуальність;

- бренд;

- ринкова вартість;

- стан товару.

Наша основна мета - продати ваші товари за найвищою ціною, яку пропонує ринок.

Команда експертів дає максимально рекомендовану ціну для продажу, після чого ми погоджуємо її з вами та передаємо товар на аутентифікацію та зйомку для подальшого розміщення на сайті. 

Комісія сервісу залежить від ціни товару. Чим дорожчий товар, тим нижча наша комісія.

У комісію входить вартість доставки товару від вас до нашого офісу, професійна фотозйомка товару, перевірка на справжність нашими експертами, а також приладом Entrupy. Ми беремо на себе всю роботу з комунікації та доставки товару покупцеві.

Докладна інформація за посиланням.

Ми беремо на реалізацію речі преміальних та люксових брендів.

Основний список представлений на нашому сайті. Ви можете залишити заявку на здачу речей за посиланням, вказавши бренди.

Наш клієнт-менеджер зв'яжеться з вами на протязі 24 годин і дасть зворотний зв'язок щодо продажу кожної речі.

Ми НЕ приймаємо:

- репліки;

- товари з пошкодженнями, плямами або браком;

- товари мас-маркет брендів.  

Наша мета - продати ваш товар за найвищою ціною, яку пропонує ринок.

Перші 60 днів після надходження товару до нас на склад та оформлення акту прийома-передачі матеріальних цінностей ми не переоцінюємо товар.

Через 60 днів на основі аналізу ціноутворення ринку ми можемо поступово дисконтувати всі позиції на 5-15% кожного місяця для максимально ефективної реалізації, на сумки та прикраси (вартістю вище 30 тис. грн) максимальний дисконт може становити 30%.

Якщо ви не згодні з цим, просимо проінформувати нас про це за телефоном 044 377 71 08 чи написати про це вашому менеджеру.

Ваша комісійна винагорода розраховується на основі початкової ціни товару до застосування знижок, а остаточна виплата розраховуватиметься за кінцевою ціною продажу товару.

Якщо ваш товар виявився реплікою, він буде відправлений Новою Поштою за рахунок власника.

У разі сумок зворотне відправлення відбувається після відшкодування витрат на сертифікацію Entrupy (800 грн) 

*сертифікація сумок Hermes відбувається за особливими умовами. 

Так, ми створюємо накладну для відправки Новою Поштою, або речі забирає наш кур'єр. Це безкоштовно.

У нашому штаті є ціла команда зі створення контенту.

Ми знімаємо речі у власній студії, щоб клієнт міг розглянути всі їхні особливості в деталях.

Оплата буде отримана вами протягом 14 днів після продажу, оскільки клієнт має право на повернення протягом 3 днів. Щоб переконатися, що річ не буде використана протягом цього часу, на неї надягається спеціальна брендована бирка.

Так, ви отримаєте акт прийому-передачі, який гарантує нашу відповідальність за збереження речей.

По закінченні 7 днів після продажу наш клієнт-менеджер повідомить вас про продаж у момент зарахування коштів.

Як правило, товар з'являється на нашій онлайн-платформі протягом 10-12 днів.

Середній термін реалізації речей на платформі – 3 місяці. Відповідно до договору, ми беремо 12 місяців для продажу речі, після чого ви можете вирішити чи залишити її для подальшого продажу чи забрати. 

Так, у цьому випадку, вам потрібно написати на пошту [email protected] повернення якої саме речі ви хотіли б зробити. Ми оформимо та відправимо ваше повернення протягом 7 днів. 

Затвердивши з вами всі умови про продаж, ми приймаємо речі на реалізацію та інвестуємо в ряд бізнес процесів - аутентифікуємо, професійно фотографуємо в нашій студії, детально описуємо для сайту, вкладаємо ресурси в пошук покупця, а також ведемо з ним комунікацію.

Згідно з договором, ми беремо 12 місяців на реалізацію речі. Якщо річ не була продана протягом цього часу, можете або забрати речі, або ухвалити рішення про продовження продажу.

Якщо з якоїсь причини ви хотіли б забрати свої речі раніше, ніж через 12 місяців, ми просимо компенсувати від 300 грн. за одиницю товару для покриття операційних витрат на платформі  (за сумки понад 12000 гривень - 1000 гривень, оскільки ми додатково використовуємо платний сервіс перевірок Entrupy для підтвердження їх оригінальності).

Всі товари зберігаються на нашому складі. Ми дбаємо про них весь час до продажу та акуратно упаковуємо для клієнта. Ця послуга входить до вартості комісії. 

Так, ми перевіряємо справжність всіх речей, які розміщуються на нашій платформі.

Заповнюючи анкету про здачу речей або в особистій комунікації з нашим клієнт-менеджером, повідомте який % від вирученого доходу ви хотіли б передати на благодійний збір у рамках проекту “Sharity”. 

На даний момент ми приймаємо одяг, аксесуари, прикраси та годинник. Категорії меблів та посуду поки що не представлені на платформі.

Ми співпрацюємо з партнерськими сервісами, які надають послуги з чищення або ремонту виробів для наших клієнтів за лояльними цінами. Всю організацію та логістику ми беремо на себе. Ви можете передати нам речі на продаж і ми відновимо їх, попередньо узгодивши всі деталі.

Інші питання

ПОКУПЦЮ

Так, звичайно, ви маєте можливість повернення протягом 3 днів після покупки. Якщо річ не підійшла, ми будемо раді запропонувати альтернативні варіанти. З повною інформацією про повернення ви можете ознайомитись за посиланням.

Так, кожна річ перевіряється командою експертів із десятирічним досвідом роботи у сфері люксової моди.

Також у процесі автентифікації ми використовуємо технологічний пристрій Entrupy.

Він оснащений мікроскопом з високою якістю розширення та можливістю збільшувати фрагменти об'єкта в 260 разів та визначає справжність з точністю до 99,1%.

Більшість наших речей належали нашим клієнтам, але близько 25% на платформі – це нові речі з бирками, які ніколи не були у використанні.

Ваше замовлення буде упаковане в упаковку The ORIGINALS або в оригінальну брендову упаковку.

Наявність оригінальних коробки або пильника вказана в описі товару на сайті. 

Ми працюємо в режимі онлайн та пропонуємо послугу безкоштовної виїзної примірки по Києву до 7 речей.

У нас немає фізичного шоуруму. Ми онлайн-маркетплейс з великим складом у місті Київ.

Ви можете побачити речі, замовивши примірку по Києву.

Наші клієнт-менеджери будуть раді проконсультувати вас попередньо про всі особливості виробів.

Це пристрій, що працює на базі алгоритму штучного інтелекту, який визначає справжність сумок з точністю до 99%.

Прилад робить мікрофотографії та порівнює знімки із зображеннями сумки тієї ж моделі у своїй базі. "Пам'ять" програми включає 10,5 мільйонів зображень. На основі багатьох фотографій прилад робить висновок про справжність сумки.

The ORIGINALS є сертифікованим партнером Entrupy.

Доставка по Києву здійснюється протягом 1-2 днів. При відправленні Новою Поштою - протягом 2-3 днів, залежно від графіка транспортної компанії.

Ми робимо все можливе, щоб ви отримали замовлення якнайшвидше, і відправляємо його відразу після оформлення.

З повною інформацією про доставку ви можете ознайомитися за посиланням.

Ми легко відправимо вам все, що захочеться приміряти. Ви завжди можете зробити це вдома, а наш кур'єр чи стиліст почекають, поки ви переконаєтесь у тому, які речі вам підходять.

АБО

Наш кур'єр або стиліст привезуть вам на примірку до 7 вибраних речей у будь-який зручний для вас час та місце по Києву. Послуга безкоштовна.

Інші питання

У Вас залишились питання?

(044) 377 71 08 Зв'язатися з нами